Razer презентувала дві нові ігрові гарнітури

Компанія Razer повідомила про випуск нової гарнітури BlackShark V2, в якій використовуються 50-міліметрові драйвери та мікрофон з кардіоїдної діаграмою напрямленості. До плюсів новинки варто віднести звукову карту з USB, покращене пасивне поглинання шумів та підтримку ігрових профілів THX Spatial Audio.

Як стверджують у самій компанії Razer, навушники забезпечують точне позиціонування джерел звуку та реалістичний звук в іграх. Мікрофон можна зінмати, а зовнішня звукова карта забезпечує розширені можливості управління мікрофоном, включно з додатковим підсиленням, нормалізацією, поглинанням шумів та еквалайзером. За рахунок наявності звичного роз’єму 3.5 міліметрів гарнітура сумісна з ПК, Mac, консолями та багатьма мобільними пристроями. Довжина кабеля досягає 1.8 метра. Зовнішня звукова карта сумісна тільки з ПК, які працюють на Windows 10.

Окрім BlackShark V2 презентували також спрощену версію з індексом “X”, яка не отримала комплектної зовнішньої звукової карти. Старша модель коштує 100 доларів, а молодша – 60 доларів.

Джерело Razer
Не пропустіть