Qualcomm Snapdragon 888 5G офіційно анонсовано

В рамках офіційного заходу Snapdragon Tech Summit Digital компанія Qualcomm презентувала свій новий флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 888 (так, він не отримав назви Snapdragon 875, як очікувалось раніше, скоріш за все, щоб показати, наскільки відчутна різниця з попередниками). Згідно з неофіційною інформацією, у склад нового флагманського чіпсета входить суперядро ARM Cortex-X1, яке до цього не використовувалося у жодному чіпсеті Snapdragon.

За зв’язок відповідальний модем Snapdragon X60, який був презентований ще у лютому цього року. У чіпсета є підтримка Dynamic Spectrum Sharing, mmWave та sub-6 з TDD і FDD напрямками, а також режимів SA та NSA. Також платформа включає флагманський прискорювач штучного інтелекту Qualcomm AI Engine, який включає оновлений процесори Hexagon, а його потужність складає 26 TOPS. Також у чіпсет включений енергоефективний модуль Sensing Hub, який споживає мінімум енергії.

За графічну складову відповідальний оновлений GPU Adreno, а також оновили сигнальний процесор Qualcomm Spectra, який на 35 відсотків випереджає попередника. Для прикладу, чіпсет дозволяє за секунду робити 120 знімків при роздільній здатності 12 МП. Очікується, що смартфони на цьому чіпсеті мають випустити Xiaomi, Asus, Blackshark, Lenovo, LG, Meizu, Motorola, Nubia, realme, OPPO, Sharp, vivo і ZTE. Всі технічні подробиці про Snapdragon 888 стануть відомими вже завтра.

Джерело Qualcomm

Не пропустіть