PS5 незабаром отримає ключову фішку Xbox Series X

Компанія Sony розкрила інформацію щодо планів по введенню однієї з найбільш ключових та довгоочікуваних фішок, відсутність якої давала Xbox Series X досить відчутну перевагу над PlasStation 5 в плані візуалізації ігор. Мається на увазі підтримка VRR (частоти оновлення, яка динамічно змінюється). На даний момент функція вже є на Xbox Series X при підключенні через HDMI.

Зараз компанія Sony в рамках свого офіційного блогу опублікувала розширену статтю, у якій є запитання й відповіді про PS5, у тому числі й про VRR. За словами представників компанії, у PS5 є апаратна підтримка VRR через HDMI 2.1. У майбутньому очікується, що оновлення програмного забезпечення буде включати цю функцію і вона стане доступною гравцям PS5, завдяки чому її можна буде використовувати на сумісних телевізорах.

Як можна побачити, PS5 тільки вийшла і залишається в дефіциті по всьому світу, а компанія Sony вже усуває основні недоліки. Очікується, що поставки нормалізуються вже у найближчі місяці, а на даний момент їх категорично не вистачає, через що дуже мала кількість поставників на даний момент продовжує продавати PS5.

Джерело PlayStation

Не пропустіть