Приховані можливості Android 12: найцікавіше виявилося захованим

Цього тижня компанія Google випустила першу бета-збірку оновлення Android 12. Власники смартфонів Pixel вже встановили апдейт і отримали можливість уважно ознайомитися з його особливостями.

Повноцінної презентації Android 12 ще не було, компанія Google не анонсувала можливості, які будуть реалізовані в цьому оновленні, тому користувачам довелося самостійно вивчати його. Ті зміни та нововведення, які відразу впадають в очі, були виявлені майже моментально, але виявилося, що в бета-версії є приховані функції – вони заховані в коді і поки не активовані.

Учасники спільноти розробників XDA Developers розкрили заблоковані елементи дизайну Android 12 і поділилися скріншотами з описом знайдених можливостей.

Екран блокування, інформація на ньому і дизайн елементів Always-on Display зазнали значних змін. На вимкненому екрані інформація про поточний час змістилася з центру до правої верхньої частини екрана, а зліва відображається дата і погода. Нижче цього віджета відображаються повідомлення. При переході від вимкненого екрану до екрану блокування шрифт стає більш жирним. Якщо повідомлень немає, годинник переміщуються в центр екрану, а якщо є, залишаються на колишньому місці.

На панелі сповіщень повністю непрозорий фон (зараз у першій бета-версії він злегка прозорий). Значки швидких налаштувань розміщені по сітці 3×3, а повзунок для регулювання яскравості екрану більш помітний і зручний, оскільки займає на екрані трохи більше місця.

Приховані можливості неможливо активувати самостійно. У коді першої бета-версії Android 12 поки немає елементів, які відповідають за їхню роботу. Очевидно, Goolge буде впроваджувати ці нововведення поступово в міру випуску нових бета-версій оновленої операційної системи.

Джерело XDAdevelopers
Не пропустіть