Прогнози експертів: ціни на електрокари стрімко падатимуть

Експерти онлайн видання The Guardian повідомляють, що електромобілі через кілька років стануть більш доступними.

Повідомляється, що до 2022 року акумулятори для електрокарів будуть коштувати приблизно 100 доларів за кВт год, а то і менше.

Виробники часто намагаються будь-якими способами утримати свої позиції в продажах автомобілів на двигунах внутрішнього згоряння. Але в сучасних реаліях вони все більше збільшують ризик поступитися своїм місцем конкурентам, які розробляють машини нового покоління. Автовиробники Tesla і Volkswagen, наприклад, планують направити 33 млрд євро інвестицій в продаж електромобілів.

За прогнозами аналітиком вже в цьому році на території Європейського Союзу буде придбано мільйон електрокарів і гібридних автомобілів. Очікується, що частка на ринку електромобілів складе 17% вже в 2025 році. До 30-х років вони повинні скласти 40% від світових продажів автомобілів.

Незважаючи на вищезгадані прогнози деякі виробники не поспішають робити машини більш доступними. Наприклад, в Jaguar Land Rover поки не збираються йти в напрямку зниження цін. Свій єдиний електрокар Jaguar I-Pace, навіть після того, як були застосовані гранти уряду Великобританії, в перерахунку в гривні буде коштувати близько 2,5 млн.

Не пропустіть