Проблему з завантаженням ігор на PS5 вирішили в останньому оновленні

Компанія Sony недавно випустила у продаж свою консоль нового покоління PlayStation 5. Після випуску стало відомо, що PS5 має деякі проблеми, і однією з найбільших були випадки, коли користувачі завантажували ігри та додатки, після чого їм видавало повідомлення про додавання у чергу завантажень, а у самому списку завантажень процес не відображався. Проблема була досить масовою і багато користувачів скаржились на неї, тому компанія Sony досить оперативно виправила її у новому оновленні.

Нагадаємо, що до цього проблема вирішувалась лише скиданням до стандартних налаштувань, через що всі дані стиралися в автоматичному порядку. Після цього компанії Sony вдалося знайти покрокове вирішення проблеми, при якому не обов’язково скидати консоль до стандартних налаштувань, яке включало встановлення першого оновлення, перезавантаження у безпечному режимі та власноручний запуск користувачем відновлення бази даних з внутрішньої пам’яті PS5.

Судячи з відгуків, користувачів оновлення цілком задовільнило, адже воно повністю усунуло цю поширену проблему, причому рішення не потребує нічого, крім самого встановлення оновлення. Також оновлення покращило загальну стабільність системи та виправило деякі менші поширені проблеми.

Не пропустіть