Презентовано смарт-годинник з ціною та функціоналом Xiaomi Mi Band 6

Компанія Zebronics презентувала свій новий фітнес-годинник Zeb-Fit2220CH, який має дизайн смарт-годинника, але по функціоналу та ціні наближений до фітнес-браслета, як Xiaomi Mi Band 6, Honor Band 6 та інших. Модель оснащена круглим 1.3-дюймовим дисплеєм, який покритий захисним склом 2.5D.

У девайса є понад 100 циферблатів, які можна налаштувати на власний розсуд, а також 8 різних спортивних режимів: їзду на велосипеді, плавання, ходьбу, біг, футбол, стрибки з трампліна, бадмінтон та баскетбол. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 200 мАг, автономність у звичайному режимі використання складає 5 днів.

У девайса є захист від вологи та пилу за стандартом IP68. Він може відстежувати серцебиття, рівень насичення крові киснем, а також артеріальний тиск. У гаджета є підтримка функції відстеження сну, нагадування про сидячий стан, підрахунок кроків, а також можливість контролю калорій та відстані.

Zebronics Zeb-Fit2220CH підтримує Bluetooth 5.0 для підключення до Android та iOS-девайсів. Годинник дозволяє приймати дзвінки з ідентифікацією контакту, що здійснює виклик, а також керувати плеєром та камерою смартфона. Ціна новинки складає лише 40 доларів.