Презентовано незвичний маленький ноутбук з ARM-платформою

На ринку небагато ноутбуків з діагоналлю дисплея менше 10 дюймів, але іноді з’являються дуже цікаві та незвичні компактні рішення. Так, зараз стало відомо про компактний ноутбук MNT Pocket Reform, який буде мати маленький, але дуже товстий корпус, а також дизайн у незвичних кольорах та з незвичним виглядом.

Габарити моделі складають 200 х 126 х 45 міліметрів. Модель оснащена ортолінійною клавіатурою, за роботу відповідає платформа NXP i.MX8M Plus, в парі з яким працює від 4 ГБ до 8 ГБ оперативної пам’яті. Що цікаво, її можна легко замінити на платформи NXP Layerscape LS1028A, Raspberry Pi CM4, Pine SOQuartz RK3566, а також FPGA AMD/Xilinx Kintex 7.

Ноутбук має 7-дюймовий дисплей з роздільною здатністю FullHD. Є підтримка Wi-Fi 5 та Bluetooth 5.0, а також опціонально 4G або 5G. Об’єм внутрішньої пам’яті складає 128 ГБ, є слот для SSD та для microSD-карти. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 8000 мАг.

Корпус MNT Pocket Reform доступний у двох матеріалах на вибір: анодований алюміній або перепрацьований пластик. Є два роз’єми USB-C, Ethernet та micro-HDMI. На вибір доступні операційні системи Debian, Arch, Ubuntu, Void, Plan 9, Genode та OpenBSD.


Джерело MNT