Презентовані найкращі смартфони для селфі

Сьогодні компанія Vivo офіційно презентувала новий модельний ряд смартфонів, який включає моделі Vivo V21, Vivo V21 5G та Vivo V21e. Перші дві моделі ідентичні (за винятком можливості роботи в мережах п’ятого покоління), а третя модель більш доступна та має простіші характеристики.

Усі три моделі оснащені AMOLED-дисплеями з роздільною здатністю FullHD+ та частотою оновлення 120 Гц, але у молодшої моделі максимальна яскравість складає 430 ніт, тоді як у старших – 500 ніт. У двох старших моделей також є підтримка HDR10+, а у молодшої – лише HDR10. Всі три смартфони оснащені піддисплейними сканерами відбитків пальців.

За роботу двох старших моделей відповідальний MediaTek Dimensity 800U, у випадку молодшої моделі користувач отримує Qualcomm Snapdragon 720G. Vivo V21 та Vivo V21 5G оснащені фронтальними камерами з роздільною здатністю 44 МП, у яких є оптична та електронна стабілізація, а також можливість записувати відео у роздільній здатності 4К. Крім цього, на фронтальній панелі є подвійний спалах. Також селфі-камера підтримує автофокус, що є далеко не у всіх флагманських смартфонів.

У Vivo V21e також є фронтальна камера з роздільною здатністю 44 МП, щоправда, підтримується лише електронна стабілізація та немає подвійного спалаху. Основна камера у всіх трьох моделей включає сенсори 64 МП, 8 МП та 2 МП. За автономність у всіх трьох моделях відповідальний акумулятор об’ємом 4000 мАг, який підтримує швидку зарядку FlashCharge потужністю 33W. Всі три моделі мають 8 ГБ оперативної та 128 ГБ внутрішньої пам’яті.

Не пропустіть