Презентована технологія Qualcomm Quick Charge 5 – 50 процентів за 5 хвилин

Компанія Qualcomm презентувала нове покоління своєї швидкої зарядки, яке отримало назву Quick Charge 5. Виробник заявляє, що п’яте покоління Quick Charge працює значно ефективніше, ніж попередні. Акумулятор об’ємом 4500 мАг заряджається з нуля до 50 процентів за 5 хвилин, а повна зарядка займає близько 15 хвилин. Quick Charge 5 підтримує потужність більше 100W.

У новому поколінні Qualcomm Quick Charge використовується технологія Battery Saver, яка слідкує за станом акумулятора, а також нова технологія інтелектуального визначення можливостей адаптера Qualcomm.

Quick Charge 5 на 70 процентів ефективніша за попереднє покоління, Quick Charge 4, та пропонує у 10 разів більшу швидкість, ніж Quick Charge 1. Нова технологія підтримує акумулятори 2S, а також напругу 20W. Крім цього, Qualcomm Quick Charge 5 працює в чотири рази швидше, ніж попереднє покоління. При цьому температура зарядного пристрою Quick Charge 5 в середньому на 10 градусів нижча, ніж у адаптерів четвертого покоління.

Виробник не забуває і про безпеку. У Quick Charge 5 є 12 систем захисту, у тому числі захист від перегріву, від скачків напруги і так далі. Нова технологія швидкої зарядки підтримується однокристальними системами Snapdragon 865, Snapdragon 865 Plus та майбутніми флагманськими та субфлагманськими платформами Snapdragon.

Джерело Qualcomm

Не пропустіть