Презентована нова портативна консоль з Windows, яка відчутно дешевша за Steam Deck

Компанія Ayn, що відома консолями Ayaneo, презентувала портативну консоль з Windows – Ayn Loki, яку сам виробник називає “найдешевшою портативною консоллю з Windows, що коли-небудь була створена”. Цікаво, що у модельному ряду Loki буде три моделі, які матимуть зовсім різні ціни.

Молодша модель, Loki Mini, коштуватиме 300 доларів та буде оснащена процесором Intel Celeron 7300, що має одне велике ядро та чотири малих, частота складає 1 ГГц. Слід зазначити, що це справді малопотужний процесор, а от у середній моделі, Ayn Loki Mini Pro, використовується Intel Pentium 8500, що має таку саму конфігурацію ядер, але частота складає 4.4 ГГц.

У обох випадках доступні APU AMD Mendocino. У Loki Mini використовується 8 ГБ оперативної пам’яті (з платформою AMD – LPDDR5), об’єм SSD складає 128 ГБ. Варто зазначити, що об’єм акумулятора складає 26.5 Вт/год, товщина – до 16 міліметрів, а вага – 362 грами. Варто підкреслити, що у всіх моделях використовується однаковий екран з діагоналлю 6 дюймів та роздільною здатністю Full HD.

За роботу моделі Loki відповідальна вже набагато потужніша платформа Ryzen 5 6600U, що має графічний адаптер, у якого менше потокових процесорів, але більшу частоту, ніж той, що використовується у Steam Deck. В парі з процесором працює від 8 ГБ до 16 ГБ оперативної пам’яті, об’єм SSD складає від 128 ГБ до 512 ГБ, за автономність відповідальний акумулятор об’ємом 40.5 Вт/г. Ціна складає від 500 доларів.

У топовій Loki Max використовується Ryzen 7 6800U з Radeon 680M, що має 768 потокових процесорів та демонструє вищу потужність, ніж Steam Deck. В парі з процесором працює 16 ГБ оперативної пам’яті, об’єм SSD складає 512 ГБ, за автономність відповідальний акумулятор об’ємом 46.2 Вт/г. Ціна консолі складає 800 доларів.

Джерело Liliputing

Не пропустіть