UPG_price_d+m

Представлена перша в світі камера для смартфона на 108 Мп

Камери смартфонів зможуть зрівнятися з топовими DSLR фотоапаратами.

Південнокорейський виробник Samsung офіційно представив перший в світі сенсор для камери ISOCELL Bright HMX з дозволом 108 Мп, повідомляє прес-служба компанії. Зовсім недавно компанія запустила датчики на 64 Мп – перші смартфони з ними покажуть тільки в середині серпня.

«Ми дуже раді, що дозвіл зображення, раніше доступну тільки в деяких топових DSLR-камерах, тепер можна використовувати в смартфонах».
Лін Бін
співзасновник Xiaomi

Розробка сенсора велася спільно з інженерами Xioami. Крім широких можливостей в частині деталізації знімків Bright HMX зможе працювати помітно краще за інших датчиків в умовах низької освітленості. Технологія Tetracell в новій моделі об’єднує 4 пікселя 0,8 мкм в 1 для створення чіткого 27 Мп знімка. Також HMX підтримує зйомку відео без змін області огляду і з дозволом до 6K (6016 х 3384) при 30 кадрах в секунду.

Виробництво нових сенсорів почнеться вже в серпні 2019 року. Першим смартфон з його застосуванням повинен стати ще не анонсований гаджет Xiaomi.

Вперше інформація про першу мобільну камеру від Samsung з роздільною здатністю 108 Мп з’явилася на початку серпня. Президент Xiaomi Лін Бін говорив, що нові камери зможуть знімати фотографії на 12 032 x 9024 пікселів.


Не пропустіть