Представлений Panasonic Toughbook G2 – захищений планшет/ноутбук

Panasonic представила новий планшетний ПК Toughbook G2 2-в-1, який працює під управлінням операційної системи Windows 10. Він оснащений трьома модульними слотами розширення, які пропонують додаткові функції, такі як тепловізійна камера, сканер штрих-коду або швидкознімний SSD.

Новий ToughBook G2 буде сумісний з «більшістю док-станцій для Toughbook 20 і G1».

Toughbook G2 2-в-1 отримав 10,1-дюймовий дисплей піковою яскравістю 1000 кд/м2, він оснащений процесорами Intel Core i5 і Core i7 / Toughbook G2 і розрахований на 18,5 годин автономної роботи.

Toughbook G2 працює як в режимі планшета, так і в режимі ноутбука з клавіатурою, яка підключається, а додаткове кріплення дозволить вам закріпити його на автомобілі або столі. Інші функції включають Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1 і можливість використання двох SIM-карт. Планшет може бути оснащений 16 або 32 ГБ оперативної пам’яті і твердотілим накопичувачем місткістю 512 ГБ або 1 ТБ.

Toughbook G2 надходить у продаж через 25 років після виходу оригінального ноутбука Toughbook. Він пропонується за ціною від 2999 доларів корпоративним клієнтам у авторизованих продавців.

Джерело Gsmarena
Не пропустіть