Представлено розумний дверний замок Aqara Smart Door Lock A100 Pro, який можна розблокувати iPhone

Компанія Aqara випустила розумний замок дверей Smart Door Lock A100 Pro, який став першим подібним гаджетом в Китаї з підтримкою Apple Home Key. Це означає, що його можна розблокувати за допомогою iPhone, не торкаючись поверхні дверей.

Розумний замок дверей Aqara A100 Pro підтримує 7 методів розблокування, включаючи відбиток пальця, пароль, Bluetooth, NFC, аварійний ключ, пароль на основі часу і HomeKit. Сканер відбитків пальців характеризується коефіцієнтом розпізнавання, що досягає 98,6%.

Для подальшого підвищення безпеки A100 Pro також має конструкцію з електромагнітним захистом та ручку блокування дверного замка всередині. Його головний чіп розташований так, що його неможливо пошкодити з лицьового боку.

Щоб використовувати A100 Pro через пристрій Apple, достатньо просто додати замок до програми «Сім’я», після чого для нього буде згенеровано карту в програмі Apple Wallet. Потім дверний замок можна розблокувати, просто піднісши до нього iPhone або Apple Watch.

Є кілька вимог до підтримуваних пристроїв: iPhone XS або новіша модель, оновлена ​​до iOS 15 або пізнішої версії; Apple Watch Series 4 або новіший з watchOS 8 або пізнішої версії.

Aqara A100 Pro працює від 8 батарейок типу АА і має термін служби батареї до 540 днів. Розумний замок дверей також підтримує доступ до платформи розумного будинку.

Ціна складає 360 доларів.Не пропустіть