Представлено перший портативний телевізор LG з акумулятором

У зв’язку з наближенням виставки CES 2022, компанії починають показувати цікаві пристрої, які будуть представлені на виставці електроніки на початку наступного року.

Так, південнокорейська компанія LG представила досить унікальний продукт: перший портативний телевізор із вбудованим акумулятором. Так, компанія, що працює над OLED, MicroLED та іншими сучасними дисплейними технологіями, вирішила піти у новому напрямку, представивши телевізор, який можна посунути в будь-яке місце (у нього є підставка на колесах) та зафіксувати під потрібним кутом.

ТБ LG StandbyME оснащений 27-дюймовим екраном, який цілком можна від’єднати від цієї підставки і закріпити на стіні або настільній підставці. Рідна підставка дозволяє повертати, нахиляти і навіть встановлювати телевізор у портретному режимі.

Згідно з офіційними даними, StandbyME TV може працювати до 3 годин без заряджання від акумулятора, який вбудований у підставку. Тобто ви можете переглянути кілька серій серіалу або невеликий фільм.

У телевізорі встановлено РК-екран, але його характеристики не повідомляються. LG StandbyME підтримує сенсорний інтерфейс та пропонує потокові сервіси, такі як Netflix, Amazon Prime Video та YouTube. Телевізор має роз’єми USB та HDMI.

Ціна поки що не повідомляється.


Джерело Gizmochina

Не пропустіть