Представлена лімітована версія Galaxy Z Flip і Galaxy S20

Вчора компанія Samsung представила спеціальні версії смартфонів Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition і Galaxy S20 + Olympic Games Athlete Edition. Лімітована версія була створена у співпраці з культовим нью-йоркським брендом Thom Browne.

Смартфон отримає фірмову триколірну смужку виробника, а також логотип Thom Browne New York, які розмістяться на корпусі гаджета. У комплект входять спеціальні версії бездротових навушників Galaxy Buds + і розумний годинник Galaxy Watch Active2 у відповідному дизайні.

Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition буде продаватися в обмеженій кількості і лише в декількох країнах. Коштуватиме набір близько 2040 доларів США. Попередні замовлення почнуться 14 лютого. За таку вартість користувач отримає можливість налаштовувати значки додатків і змінювати звукові повідомлення. Характеристики новинки не відрізнятимуться від звичайної версії.

Також було анонсовано спеціальна версія Samsung Galaxy S20 + 5G Olympic Games Athlete Edition. Воно призначене для учасників Олімпійських ігор в Токіо, тому не з’явиться в продажі.

Джерело Twitter
Не пропустіть