Працівники Google створили профспілку

Першу в історії компанії.

Група з 226 інженерів і інших працівників компанії Google сформувала профспілку. Вона називається «Alphabet Workers Union» і була створена для відстоювання прав працівників на робочому місці і дотримання етичних норм ведення бізнесу.

«Ми хочемо, щоб Alphabet була компанією, в якій працівники мають значуще право голосу при прийнятті рішень, які стосуються нас і суспільства, в якому ми живемо», — заявили виконавчий голова і віце-голова профспілки Alphabet.

У профспілку увійшло 260 000 працівників компанії та підрядників. На відміну від традиційних профспілок, ця буде виступати за більш справедливе робоче середовище.

«Наша профспілка буде працювати над тим, щоб працівники знали, над чим вони працюють, і могли виконувати свою роботу за справедливу зарплату, не побоюючись зловживань, помсти або дискримінації», — заявили її представники.

Профспілка працівників компанії буде відкритою для всіх її працівників, незалежно від їх класифікації. Також було оголошено про те, що члени профспілки повинні будуть платити внески, які підуть на оплату організації заходів, юридичну підтримку та заробітну плату її членів у разі страйку.

«Ми завжди працювали над створенням сприятливих робочих умов для наших співробітників. Звичайно, вони захищають трудові права, які ми підтримуємо. Але, як зазвичай, ми продовжимо безпосередньо взаємодіяти з усіма нашими співробітниками», — сказала операційний директор Google Кара Сілверстайн.

Джерело engadget
Не пропустіть