Повний список характеристик Samsung Galaxy A52s розкрито перед запуском

Компанія Samsung офіційно презентувала середньобюджетні смартфони Galaxy A52 та Galaxy A52 5G в рамках заходу Samsung Galaxy Awesome Unpacked у березні. Через чотири місяці після цього з’явилися дані про те, що Samsung готує третій смартфон у цьому модельному ряду, який вийде під назвою Samsung Galaxy A52s. Samsung повинна одразу презентувати цю модель на європейському ринку.

Модель повинна вийти за ціною 449 євро (мова йде про єдину версію зі 128 ГБ внутрішньої пам’яті). За роботу смартфона буде відповідальний чіпсет Qualcomm Snapdragon 778G. Нагадаємо, що у Samsung Galaxy A52 встановлений Snapdragon 720G, а у Galaxy A52 5G – Snapdragon 750G. В парі з чіпсетом працюватиме 8 ГБ оперативної пам’яті.

Samsung Galaxy A52s ідентичний до Galaxy A52 5G в плані характеристик. Смартфон отримає Super AMOLED-дисплей з роздільною здатністю FullHD+ та частотою оновлення 120 Гц. Модель буде мати стереодинаміки, захист від вологи та пилу за стандартом IP67, оптичну стабілізацію зображення та швидку зарядку потужністю 25W.

З коробки модель буде поставляється з операційною системою Android 11. Очікується, що компанія офіційно розкриє деталі про цей смартфон у найближчі декілька днів. Samsung Galaxy A52s буде продаватися паралельно з Galaxy A52 та Galaxy A52 5G, оскільки є покращеним варіантом з дорожчою ціною, а не внутрішнім конкурентом.

Не пропустіть