Повні характеристики HUAWEI Mate 30 витекли в Мережу за день до анонсу

Анонс нового флагмана відбудеться 19 вересня

Раніше в мережу витекли перші живі фото майбутнього флагманського смартфона HUAWEI Mate 30, що спричинили значний резонанс в мережі. А тепер, всього за добу до анонсу, в Мережі зявились перші знімки буклету з офіційної презентації смартфона, що відбудеться завтра. На ньому розкриті всі хатрактеристики майбутнього флагмана, такі як безконтактна оплата, можливості камери та зарядки.

Як стало відомо, HUAWEI Mate 30 Pro буде поставлятись з EMUI 10, та це не головна фішка смартфона. Він отримає, крім нової прошивки, функцію ретрансляції екрану на ноутбук. Щодо захисту, то новинка буде мати аж 2 технології – підекранний сканер відбитків, а також функцію розпізнавання обличчя. Також модель Mate 30 Pro буде оснащений модулем NFC, за допомогою якого можна безконтантно оплатити товар або послугу. При цьому буде скануватись обличчя за технологією 3D Face Pay.

«Екран-водоспад», згідно слогану самої компанії, «не має кордонів і руйнує ці кордони». Дисплей покриває бічні грані пристрою – за заявою HUAWEI, кут його вигину дорівнює 88 градусам.

На окрему увагу заслуговує камера апарату. Фірмовий режим уповільненої зйомки дозволить записувати відео з рекордною для смартфонів частотою 7680 кадрів в секунду: ролик в 4K@60 fps можна буде уповільнити в 256 разів.

Основна камера представлена ​​чотирма сенсорами: два з роздільною здатністю 40 Мп, ширококутний на 8 Мп і допоміжний датчик глибини. Додатково реалізована функція поліпшення зйомки в умовах недостатнього освітлення. Смартфон отримає акумулятор ємністю 4500 мАг з підтримкою швидкої провідної (до 40 Вт) і бездротової (до 27 Вт) зарядок. Заявлена ​​і функція реверсивної зарядки – сумісні зі стандартом Qi зможуть зробити «дозаправку» по повітрю від самого апарату.

Презентація смартфонів HUAWEI Mate 30 і Mate 30 Pro відбудеться завтра, 19 вересня.

Джерело twitter.com
Не пропустіть