Попит на iPhone 12 дозволив Apple випередити Samsung вперше з 2016 року

Samsung завершила 2020 рік лідером, але більшу частину року вона переживала важкі часи.

За оцінками дослідницької компанії Gartner, компанія Apple відвантажила більше телефонів в останньому кварталі 2020 року, ніж будь-який інший виробник. У попередньому кварталі гігант з Купертіно поставив близько 80 мільйонів iPhone. Ці показники, які є одними з найкращих на сьогоднішній день, допомогли компанії обійти Samsung вперше з четвертого кварталу 2016 року.

У Gartner відзначають, що Samsung дійсно закінчила рік з найбільшим обсягом продажів телефонів серед всіх виробників, але компанія продемонструвала щорічне зниження на 14,6% після кварталу, в якому поставки впали на 11,8% в річному численні. Постачання Apple в четвертому кварталі 2020 року збільшилися на 14,9%.

Gartner передбачає, що цього року Apple значно допоміг випуск iPhone 12. Хоча, ймовірно, не менш важливу роль в успіху компанії зіграли всі дорогі, але непотрібні речі, які Samsung випустила в 2020 році.

Дослідницька компанія також згадала Huawei. Санкції, введені адміністрацією Трампа, позначилися на компанії. Протягом кварталу її постачання впали на 41,1%, а продажі за рік — на 24,1%.

Джерело engadget
Не пропустіть