Poco F2 Pro перевірили на міцність

В цілому смартфон показав хороший результат, але є одне "але".

Популярний відеоблогер JerryRigEverything продовжує перевіряти смартфони на міцність. Цього разу тест на стійкість до вогню і гострих предметів пройшов Poco F2 Pro — смартфон, чий корпус виготовлений зі скла і металу.

Традиційно першим випробуванням стала перевірка на стійкість до подряпин. На загартованому склі Gorilla Glass 5 з’явилися видимі позначки лише після контакту з гострим інструментом твердістю понад 6 за шкалою Мооса.

Після нагрівання дисплея запальничкою на ньому з’явилася біла пляма, але з часом вона зникла, не залишивши слідів на матриці. А під час тестування на вигин, блогер почув підозрілий хрускіт усередині апарату. Що могло служити джерелом звуку і чи небезпечно це для смартфона, неясно.

JerryRigEverything не міг оминути й головну особливість Poco F2 Pro — висувну фронтальну камеру, яку блогер спробував витягти з корпусу. Спойлер: йому не вдалося. Після цього Нільсон декілька разів впустив телефон на стіл, щоб перевірити технологію автоматичного приховування камери під час падінь. Після кількох ударів модуль перестав працювати, але безліч спроб активації повернули його до життя.

Не пропустіть