Pixel 4 XL отримає селфі-камеру в стилі Galaxy S10+

Це перші знімки майбутнього флагмана від Google. Вони досить якісні і підтверджують деякі чутки про серії Pixel 4

Читач профільного порталу GSMArena поділився нібито достовірними фотографіями майбутнього флагмана від Google в особі Pixel 4 XL. На них зображений працюючий смартфон, в екрані якого чітко видно точковий виріз під подвійну фронтальну камеру, який нагадує такий в Galaxy S10+.

На фотографіях рамки навколо дисплея передбачуваного Pixel 4 XL здаються досить громіздкими, проте смартфон, ймовірно, укладений в захисний чохол, який візуально збільшує чорні смуги з усіх боків екрану. На одному зі знімків зображений прийдешній смартфон від Google поруч з Pixel 2 XL – оскільки у них приблизно однакові розміри, можна сміливо припустити, що витік демонструє саме пристрій з приставкою XL, а не базовий Pixel 4.

Нові фотографії Pixel 4 XL здаються достовірними, оскільки вони підтверджують ранні чутки про дизайн майбутніх флагманів від Google – інсайдери вже досить давно говорили про подвійну фронтальну камеру в XL-версії майбутньої новинки. На жаль, начинка смартфонів серії Pixel 4 до сих пір залишається під завісою таємниці – відомо лише те, що основна камера гаджетів оснащена двома матрицями. Можна сміливо припустити, що пристрої отримали встановлений під дисплей сканер відбитків пальців, процесор Qualcomm Snapdragon 855 і не менше 6 ГБ оперативної пам’яті. За даними GSMArena, за розробку дизайну для Pixel 4 і Pixel 4 XL відповідають три окремі команди. Вони повинні за певний проміжок часу придумати зовнішній вигляд прийдешніх смартфонів, після чого керівництво вибере найкращі варіанти з усіх. Цілком можливо, що відображений на свіжих фотографіях Pixel 4 XL є не фінальним зразком, а підсумкові флагмани від Google будуть виглядати зовсім інакше.


Не пропустіть