Після шквалу критики Xiaomi все-таки виправить баги в MIUI

В Xiaomi розповіли про критику MIUI з боку користувачів, в результаті якої було прийнято рішення виправити недоліки прошивки. Правда, на це потрібен час.

Розробники компанії уже почали вносити деякі зміни в фірмову оболонку, підготувавши до релізу свіжий патч. Провівши опитування користувачів з 2 по 4 червня, компанія оголосила про випуск проміжного апдейту.

За заявою бренду, він усуває деякі системні збої, перезапуск смартфону під час гри і ефект чорного екрану при розблокуванні гаджетів. Крім того, оновлення має «полагодити» аномальні ефекти анімації в сторонніх додатках і помилку, при якій Redmi K30i 5G іноді зависав при відкритті або закритті додатків.

Компанія також повідомила, що апдейт повинен виправити некоректну роботу сканера відбитків пальців у різних смартфонів. Зокрема, в списку прийдешніх змін числиться виправлення проблем з точністю розпізнавання шкірного візерунка.

Користувачі, які хочуть першими випробувати свіжий патч, орієнтований на розробників, можуть відправити заявку в додатку Mi Community, відповівши на деякі питання. У разі схвалення запиту проміжна версія MIUI стане доступною для скачування в середині червня 2021 року.

Джерело Іthome

Не пропустіть