Після анонса iPhone 13 акції Apple здешевшали

Акції технологічного гіганта Apple подешевшали після того, як керівники Apple, включаючи головного виконавчого директора Тіма Кука, представили нову лінійку телефонів і інших пристроїв.

Акції знизилися на 1% і закрилися на рівні 148,12 долара на торгах в Нью-Йорку. Згідно з даними, зібраними Bloomberg, акції Apple падали майже завжди, коли Apple представляла нові iPhone. Якщо виключити зростання Apple на 8,3% в той день, коли Стів Джобс оголосив про перший iPhone в 2007 році, акції Apple падали в середньому на 0,8% в день дебюту нових смартфонів.

На частку iPhone припадала майже половина доходів Apple в останньому фінансовому кварталі.

За словами Bespoke Investment Group, така поведінка акцій, ймовірно, є результатом того, що інвестори звикають до регулярних інновацій від Apple, і багато деталей повідомляються до презентацій.

Акції Apple ростуть вже третій рік, чому сприяв оптимізм інвесторів щодо перспектив зростання компанії. Але минулого тижня акції компанії сильно постраждали після того, як федеральний суддя наказав Apple змінити бізнес-модель App Store.

Акції продемонстрували найбільше падіння за чотири місяці після винесення постанови, а ринкова вартість компанії впала на 85 мільярдів доларів. Згідно з даними, зібраними Bloomberg, аналітики очікують, що акції Apple виростуть ще на 11% протягом наступних 12 місяців у порівнянні з ціною закриття понеділка.

Джерело Вloomberg
Не пропустіть