Pinterest погано справляється з модерацією контенту

Про це повідомили в OneZero.

Видання OneZero повідомило про виявлення численних випадків, коли модерація Pinterest пропускала контент з образливим або хибним змістом. Журналісти заявили, що на платформі є свої «лазівки».

Серед контенту, який чомусь пройшов модерацію, відзначають сексуальні фотографії молодих дівчат, теорії змови (в тому числі ті, які стосуються 5G) і расистські матеріали.

Представник Pinterest заявив OneZero, що матеріали, які порушують політику, «іноді з’являються» в результатах пошуку навіть після того, як модератори повністю видаляють контент.

«Якщо люди знаходять контент, якого не повинно бути в Pinterest, ми рекомендуємо їм повідомляти нам про це. Ми покладаємося на звіти користувачів для розвитку наших стандартів. Крім того, ми звертаємося за порадою до сторонніх експертів щодо того, як ми могли б поліпшити нашу політику і правозастосування».

За даними Wall Street Journal, замість того, щоб повністю виключати подібний тип контенту, пошукова система Pinterest блокує результати за ключовими словами.

Джерело onezero
Не пропустіть