Підроблені AirPods 3 вже почали продаватися. Чому це важливо знати

На китайському ринку почали продаватися фейковий AirPods. Вони не схожі на жодні з існуючих навушників від Apple, проте в точності повторюють дизайн витоків AirPods 3. Чому на це потрібно звернути увагу?

Згідно інсайдерської інформації, AirPods 3 будуть представлені в поточному році. Apple досі випускає базові AirPods в дизайні, створеному компанією аж в 2016 році. За минулі 4,5 роки навушники оновилися всього один раз у 2019 році, але змінилася тільки начинка – процесор W1 прийшов на зміну H1 – а дизайн залишився незмінним. Очікується, що в 2021 році компанія нарешті оновить базові AirPods, в тому числі і зовні. Згідно інсайда, третє покоління класичних навушників від Apple отримає дизайн AirPods Pro, за одним винятком – у них не буде знімних амбюшур. Тобто, це будуть цельнопластікові навушники у формі моделі Pro. От саме такі підробки зараз продаються в Азії – і це ще один доказ до скарбнички редизайну базових AirPods. Китайські фабрики щороку поспішають першими почати копіювати нові продукти Apple, та іноді забігають вперед. Але той факт, що китайці наважилися випустити такі навушники, може означати, що їм достеменно відомий дизайн-код майбутнього «яблучного» аксесуара.

Крім AirPods 3, в першій половині 2021 року очікується вихід нових iPad Pro і mini 6. «Прошки» отримають нові дисплеї mini-LED і процесор Apple A14X, а шостий «Мінік», схоже, не отримає довгоочікуваного редизайну – швидше за все, Apple твердо вирішила залишити його в своїй ніші і позиціонувати як вторинний пристрій. Флагманами лінійки iPad залишаються Pro і Air, дизайн яких вже приведений до спільного знаменника.

Джерело HYPEBEAST

Не пропустіть