Підліток, який зламав Twitter, проведе три роки в колонії

Грем Іван Кларк визнав себе винним за 30 пунктами звинувачення.

Грем Іван Кларк, підліток-хакер, якого влада звинуватила у зломі декількох Twitter-акаунтів медійних особистостей, щоб провернути шахрайську схему з біткоїнами, визнав себе винним за 30 пунктами звинувачення. В рамках угоди він погодився відбути трирічний тюремний термін в колонії для неповнолітніх.

Згідно з The New York Times і Tampa Bay Times, відповідно до законодавства Флориди, підліток був класифікований як «неповнолітній правопорушник». Це дозволило йому уникнути мінімального 10-річного тюремного ув’язнення, яке він отримав би в дорослому віці.

Кларк і двоє його товаришів були арештовані ще в липні 2020 року. Тоді йому було 17 років.

Нагадаємо, рік тому в акаунтах Twitter таких особистостей і компаній, як Барак Обама, Джо Байден, Ілон Маск, Джефф Безос, Каньє Уест, Uber і Apple з’явилися повідомлення, що вони хочуть допомогти своїм фоловерам і нібито подвоять будь-яку сумму бінкоїнов, що буде переведена на вказаний гаманець. За даними слідства, підлітку вдалося роздобути біткоїни на загальну суму $117000, після чого схема була виявлена ​​і закрита. Twitter відреагував на цю подію, вивчивши систему безпеки платформи і повідомив, що доступ до акаунтів був отриманий з використанням соціальної інженерії. Тобто зловмисники спілкувалися зі співробітниками Twitter, які мали підвищені права доступу, і отримували від них необхідну інформацію.

NYT каже, що Кларк і його товариші спочатку використовували свій доступ до внутрішньої системи Twitter, щоб отримати доступ до облікових записів з однослівними або незвичайними іменами користувачів, як наприклад @dark. Потім вони продавали їх на форумі OGUsers за тисячі доларів. Однак вони поміняли тактику і запустили біткоїн-шахрайство.

Цікаво, що Кларк вже був спійманий на крадіжці біткоїнів у технологічного інвестора з Сіетла в 2019 році, але не був заарештований, тому що був неповнолітнім.

Джерело engadget

Не пропустіть