Під час введення в Google Sheets будуть пропонуватися формули

Програми для роботи з електронними таблицями, такі як Microsoft Excel і Google Sheets, можуть бути потужними інструментами, якщо ви майстерно працюєте з формулами, але вивчення всіх деталей цих додатків може зайняти багато часу. Тому Google додає дві функції, які заощадять вам час під час наступної роботи над проектом.

Перша функція під назвою Smart Fill — це як Smart Compose, функція, яка автоматично намагається завершити речення в Gmail, але в світі електронних таблиць. Коли Smart Fill виявляє шаблон, що використовується, він спробує заповнити цю частину документа автоматично.

«Припустимо, у вас є стовпець з повними іменами, але ви хочете розділити його на два стовпці (наприклад, ім’я та прізвище)», – пояснює Google в сьогоднішньому оголошенні. «Коли ви почнете вводити імена в стовпець, Sheets автоматично виявить шаблон, згенерує відповідну формулу і потім автоматично заповнить решту стовпчика».

Друга функція — Smart Cleanup. Як ви вже могли здогадатися з назви, Smart Cleanup виявить рядки, що дублюються, а також будь-які інші проблеми з форматуванням і запропонує виправлення.

Щоб використовувати нові функції компанії доведеться трохи почекати; Google планує додати Smart Fill до Sheets пізніше цього року.


Джерело androidauthority

Не пропустіть