Перший у світі повноцінний монітор з E-Ink дисплеєм поступив у продаж

Китайська компанія Dasung Technology, яка займається виробництвом моніторів, випустила повноцінний монітор з E-Ink дисплеєм, діагональ якого складає 25.3 дюйма. У всьому решта він не відрізняється від традиційних IPS-моніторів компанії – модель виконана у металевому корпусі, є повноцінні відеороз’єми HDMI та DisplayPort.

За словами розробниками, цей монітор не буде великою електронною книгою, як можна очікувати. Натомість компанія оснастила модель технологією Dasung Turbo, яка забезпечує майже таку саму швидкість відгуку, як у стандартних рідкокристалічних моделей. Загалом дисплей можна використовувати навіть для перегляду відео та геймінгу, якщо те, що картинка буде лише у відтінках сірого, неважливо. Роздільна здатність складає 3200 х 1800 пікселів, відношення сторін – 16:9.

Модель оснащена роз’ємом USB-C та трьома USB-A, є підставка та можливість використання підставки з кріпленням VESA. Модель отримала назву Dasung Paperlike 253 та буде доступна на китайському ринку за 2000 доларів. Що цікаво, одразу після старту продаж компанія закликала користувачів не купувати продукти, які вони не будуть використовувати. Вочевидь, у компанії розуміють, що не всі повністю усвідомлюють плюси та мінуси такого рішення.