Перший у світі гнучкий кольоровий e-Paper дисплей вже в розробці

E Ink та Plastic Logic об’єдналися для запуску нового бренду Legio, який буде займатися випуском гнучких кольорових дисплеїв з електронними чорнилами. Компанії заявили, що дисплей буде виготовлятися за технологією e-Paper (ACeP), яка використовується на наручних дисплеях.

Дисплеї будуть використовувати технологію тонких органічних транзисторів (oTFT), яка тонша та легша, ніж традиційні скляні TFT-дисплеї. Ця технологія робить можливими створення дисплеїв з електронними чорнилами для гнучких девайсів. Також партнерство компаній вже презентувала перший у світі гнучкий дисплей з активною EPD-матрицею. Діагональ дисплея складає 2.1 дюйма, роздільна здатність – 240 х 146 пікселів. За роботу відповідальний контролер Ultra chip UC8165. Є підтримка відображення червоного, зеленого, синього, жовтого, а також чорного та білого кольорів.

Завдяки цій технологій ACeP, які раніше використовувались на рекламних білбордах, зможуть перейти до наручної електроніки, і все завдяки гнучкому дисплею Logic. Очікується, що дисплеї будуть встановлюватись на розумний одяг та наручні девайси, такі як фітнес-браслети та смарт-годинники. Перші продукти з кольоровими гнучкими дисплеями Logio мають презентувати вже наступного року.

Джерело gizmochina

Не пропустіть