Перший Photoshop для iPad не отримає більшості важливих функцій

Схоже, доведеться почекати ще якийсь час, перш ніж ми зможемо перетворити планшети в повноцінні графічні станції

Компанія Adobe вирішила випустити справжню програму Photoshop для iPad, та цьому не варто передчасно радіти. Справа в тому, що перша версія цієї програми не буде мати більшості найпопулярніших функцій.

Наприклад, більшість фільтрів, «Перо», призначені для користувача бібліотеки кисті, векторна графіка, колірні простори, редагування RAW-зображень, смарт-об’єкти, стилі шарів і параметри для створення маски, – цього всього не буде на iPad спочатку.

Тестувальники, яким вже вдалося спробувати новий продукт у дії, повідомляють, що зараз він знаходиться на початковій стадії. Швидше за все, він ще довго не буде схожий на свій комп’ютерний аналог.

Adobe вперше анонсувала свій Photoshop для iPad в жовтні минулого року, і це зі зрозумілих причин привернуло багато уваги – те, що показали на презентації, дійсно було схоже на повноцінну версію програми. Нам обіцяли, що дизайнери і фотографи більше не будуть прив’язані до своїх робочих столів, а зможуть творити прямо на ходу.

Можливо, одного разу так і станеться, але точно не зараз – деякі функції все ще підтримуються тільки комп’ютерними версіями.

Скотт Белксі, директор з продуктів підрозділу Adobe Creative Cloud, підтвердив, що нам все ж представлять Photoshop для iPad до кінця цього року, однак, як заявляє видання Bloomberg, багато хто буде розчарований.

Один з тестувальників заявив, що з точки зору функціональності додаток більше схоже на хмарну версію Photoshop, ніж на щось більш серйозне. Інші повідомляють, що такі додатки для художників і дизайнерів як Procreate і Affinity багато в чому перевершують продукт Adobe по функціональності.

Розробники ж кажуть, що це тільки бета-версія, і в подальшому в Photoshop для iPad будуть додані всі класичні функції. Вони непохитно впевнені в тому, що додаток стане кращим вибором для людей творчих професій, навіть незважаючи на серйозно урізаний функціонал.

«Всі інструменти, які ви бачите в програмі зараз, розроблялися і поліпшувалися протягом 25 років. Звичайно ж, ви не можемо надати їх клієнтам в першій же версії додатка, але в майбутньому ми, звичайно, розширимо його функціонал», – заявив Скотт Белксі. Більше інформації про планшетну версію Photoshop ми, як очікується, отримаємо на конференції з розробки програмного забезпечення, яка відбудеться на початку листопада в Сан-Хосе.

Джерело trashbox.ru
Не пропустіть