Перший фітнес-трекер OnePlus вийде 11 січня

Ринок носимих гаджетів переповнений, конкурентів дуже багато. Взяти, хоча б, Xiaomi. Чи потрібен нам ще один фітнес-трекер від китайської компанії?

OnePlus впевнена, що потрібен. Днями вона випустила офіційний тизер пристрою. Згідно з ним, анонс відбудеться 11 січня – в Індії.

Новинка називається OnePlus Band. Виконана вона, ймовірно, у формі браслета. Вартість і характеристики не розкриваються. На щастя, інсайдери не сплять. Інформатори дізналися всі подробиці.

Ціна не кусається – приблизно $ 34. Що користувачів чекає за ці гроші? Набір функцій радує. Заявлений моніторинг рівня кисню в крові, а також вимірювання частоти серцевих скорочень (в реальному часі).

Крім того, OnePlus Band має 13 спортивних режимів і стежить за якістю сну. Пил і вода не є проблемою – завдяки захисту IP68. Можна брати на будь-яке тренування.

Екран невеликий і сенсорний. Йдеться про 1,1-дюймовий AMOLED-дисплей. Особливих похвал заслуговує вбудований акумулятор. Стверджується, що OnePlus Band працює до 2 тижнів без підзарядки.

Джерело GIZMOCHINA
Не пропустіть