Перші покупці iPhone 13 Pro виявили його головний недолік

Перші покупці флагманських смартфонів iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max почали отримувати пристрої і їм довелося зіткнутися з деякими неприємностями. З’ясувалося, що вони несумісні з певними аксесуарами.

Один з власників iPhone 13 Pro придбав пристрій разом з чохлом і бездротовою зарядкою MagSafe Duo, заряджає два гаджета відразу. Він повідомив, камера апарату випирає з корпусу, з цієї причини виникає проблема при його зарядці.

Власник гаджета впевнений, це один з головних недоліків iPhone 13 Pro. Він є найдорожчим в серії Apple, мають величезний блок камер, що не дозволяє прикріпити смартфон до зарядки. Автор звернув увагу на те, що аксесуари розроблено для нових пристроїв і повинні відповідати їм. З подібною проблемою можна зіткнутися, якщо придбати топовий смартфон. Стандартні гаджети iPhone 13 і 13 mini можуть відмінно підключатися до зарядки. Ціна MagSafe Duo – 5 000 грн.

Американська компанія Apple прийняла рішення оновити ціновий рекорд після презентації нових смартфонів. Старшим моделям серії додали версію з накопичувачем на 1 ТБ. Ціна iPhone 13 Pro – 54 999 грн, iPhone 13 Pro Max – 80 199 грн.

Не пропустіть