Перша демонстрація і дата виходу Age of Empires IV

У Age of Empires IV буде безліч нововведень, наприклад, укриття військ на деревах для засідки, не кажучи вже про повністю нову візуальну складову.

Майбутня четверта частина серії стратегій в реальному часі Age of Empires була представлена ​​на заході Fan Preview, в ході якого Relic Entertainment оголосила про те, що гра вийде восени 2021 року.

Також був опублікований перший відеоролик з демонстрацією ігрового процесу, який ми пропонуємо вашій увазі в цій статті. Розробники постаралися перенести в нову гру популярні елементи з Age of Empires II, проте в Age of Empires IV буде безліч нововведень, наприклад, укриття військ на деревах для засідки, не кажучи вже про повністю нової візуальної складової.

Age of Empires IV при запуску буде включати вісім цивілізацій, включаючи Делійський султанат і Китай. Вони приєдналися до монголыв і англійцыв, про які було оголошено раніше. Також були підтверджені чотири історичні кампанії.

Бажаючі зможуть випробувати гру до релізу, так як Relic скоро почне закрите бета-тестування Age of Empires IV. Розробник закликав зацікавлених гравців зареєструватися в якості Age Insider на офіційному сайті, щоб отримати доступ.

Age of Empires IV виходить в Steam і Microsoft Store для Windows, а також в рамках підписки Xbox Game Pass для ПК в день релізу.

Не пропустіть