Panasonic випускає в Європі свої перші бездротові навушники

Вони отримали технологію шумозаглушення.

Сьогодні перші бездротові навушники Panasonic надійшли в продаж в Європі. Модель RZ-S500W пропонує шумозаглушення, а RZ-S300W — розмір і комфорт.

Модель RZ-S500W оснащується гібридною системою активного шумозаглушення, засновану на комбінації шумозаглушення з позитивним зворотним і звичайним зворотним зв’язком, а також цифровою і аналоговою обробкою сигналів. Функція шумозаглушення з позитивним зворотним зв’язком аналізує шуми, що виникають за межами навушників, ефективно їх маскуючи. Система зворотного зв’язку виявляє шум, що виникає всередині вушної раковини, і застосовує обробку аналогового сигналу.

RZ-S300W не має технології шумозаглушення. Замість цього ключовою особливістю новинки є розмір — розмір навушників складає близько 17 мм в діаметрі.

Кожен вкладиш індивідуально підключається до пристрою, що має поліпшити якість звуку в порівнянні зі старими бездротовими навушниками. Додаток Panasonic Audio Connect дозволить користувачам змінювати режими звуку і налаштовувати додаткові параметри, включаючи голосового помічника. Обидві пари навушників сумісні з Siri і Google Assistant, і підтримка Alexa буде додана в майбутньому оновленні.

RZ-S500W коштує $199, а RZ-S300W — $129.

Джерело engadget
Не пропустіть