Опубліковано зображення OnePlus 10 Pro

Компанія OnePlus не так давно презентувала свої флагманські смартфони 9 та 9 Pro, а у Мережі вже з’явилися перші зображення наступного флагманського смартфона компанії. На зображеннях, що опубліковані в Мережі, можна побачити, що у дисплеї немає вирізу для селфі-камери, а на задній панелі буде основний блок камери круглої форми. На даний момент очікується, що модель буде презентована на початку весни наступного року.

Судячи з рендерів, модуль основної камери буде розташований посередині на задній панелі та матиме круглу форму з хромованим кільцем довкола. Основна камера включатиме два сенсори досить великого розміру, що зможуть забезпечити якісну зйомку при поганому освітленні.

Очікується, що нова флагманська модель OnePlus буде оснащена об’єктивом з лінзою Bionic, завдяки чому автофокус буде працювати менш ніж за мілісекунду. Це, нагадаємо, приблизно в 5-10 разів швидше, ніж у актуальних флагманських Android-смартфонах.

Ще однією фішкою OnePlus 10 Pro буде піддисплейна фронтальна камера, що зробить модель першим смартфоном від OnePlus, і в принципі від бренду концерну BBK з такою фішкою. Як і OnePlus 9 Pro, нова модель отримає дисплей з загнутими гранями. Тут буде встановлена AMOLED-матриця з роздільною здатністю 1440 х 3216 пікселів та частотою оновлення 120 Гц. За роботу смартфона повинен відповідати чіпсет Qualcomm Snapdragon 888, що буде встановлюватися у флагманські смартфони 2022 року.

Не пропустіть