Опубліковано ключові характеристики OnePlus 9 та OnePlus 9 Pro

З жовтня 2020 року у Мережі з’являлися все нові й нові деталі про OnePlus. Зараз стало відомо, що модельний ряд включатиме три моделі – OnePlus 9 Lite, OnePlus 9 та OnePlus 9 Pro. Видання Gizmochina з посиланням на інсайдера опублікувало інформацію про характеристики OnePlus 9 та OnePlus 9 Pro.

OnePlus 9 та OnePlus 9 Pro отримають дисплеї з вирізом під фронтальну камеру. Молодша модель буде оснащена плоским дисплеєм з діагоналлю 6.55 дюйма, роздільною здатність FullHD+ та частотою оновлення 120 Гц. У старшої моделі буде загнутий дисплей з діагоналлю 6.78 дюйма, роздільною здатністю QuadHD+ та частотою оновлення 120 Гц. У обох дисплеях у верхньому лівому куті буде врізана фронтальна камера діаметром 3.8 міліметра.

За роботу смартфонів буде відповідальний флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 888, завдяки якому буде підтримка роботи в мережах п’ятого покоління. У стандартній версії у парі з чіпсетом буде працювати від 8 ГБ оперативної пам’яті, об’єм внутрішньої пам’яті складе від 128 ГБ. На даний момент невідомі точні об’єми акумуляторів, але очікується, що він буде складати до 4500 мАг. Очікується, що буде підтримка швидкої зарядки потужністю 65W.


Джерело gizmochina

Не пропустіть