Опубліковані нові фото та характеристики розумного годинника Google Pixel Watch

Фото Google Pixel Watch, на яких видно круглий корпус годинника і сенсорний екран із закругленими краями по всьому периметру, проникли в Мережу.

Як повідомляє 9to5Google, розумний годинник не тільки зветься Google Pixel Watch, але і має функції операційної системи Wear OS, ексклюзивні для даного пристрою. Зокрема, йдеться про те, що годинник отримає Wear OS 3 та підтримку персонального помічника Google Assistant, який зможе розуміти голосові запити та виконувати завдання в автономному режимі без підключення до Інтернету. Ця можливість зараз зарезервована тільки для деяких смартфонів Pixel.

Крім того, останній випуск емулятора Wear OS 3 показав, що Google Assistant може виглядати як на наступному зображенні. Замість того, щоб займати весь екран під час голосового запиту, у нижній частині екрана просто відображатиметься чотириколірна дуга.

Також повідомляється, що розумний годинник буде побудований на базі однокристальної системи Samsung Exynos. Можливо, цю платформу назвуть Tensor, але обидві все одно виробляються силами Samsung.

Очікується, що Google Pixel Watch з’явиться у продажу в 2022 році, але точних часових рамок поки що немає.


Джерело Gsmarena

Не пропустіть