OPPO стають стратегічним партнером Інституту  інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE)

OPPO оголосили про укладання угоди про стратегічне партнерство з Інститутом  інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE). Партнерство двох гігантів сприятиме вдосконаленню академічного обміну та співпраці у створенні стандартів у таких сферах, як 5G, штучний інтелект та Big Data. Наразі OPPO мають намір прискорити темпи розробки та впровадження інновацій, щоб користувачі бренду у всьому світі скоріше відчули додаткові переваги.
 
IEEE — найбільша у світі технічна професійна організація, що налічує більш як 400 тисяч членів у понад 160 країнах. Інститут займає авторитетну позицію в галузі аерокосмічних систем, комп’ютерів, зв’язку, біоінженерії, електротехніки, побутової електроніки. Різноманітні публікації від членів IEEE широко цитуються. Інститут проводить відкриті конференції, розробляє та впроваджує технологічні стандарти, підтримує професійні та навчальні проєкти.
 
«Зіткнувшись з величезними можливостями та викликами в епоху 5G, OPPO запропонували своє бачення “Інтелектуального зв’язку”. Ми не тільки продовжимо інвестувати в розробки смартфонів, а й поглибимось у наукові дослідження в галузі комунікацій, обладнання та комп’ютерних наук. Для нас велика честь співпрацювати з IEEE. Ми віримо, що завдяки цьому партнерству зможемо швидше застосувати ще більше провідних технологій у наших продуктах та послугах, щоб запропонувати кращий технологічний досвід споживачам у всьому світі», — прокоментував Левін Ліу, віцепрезидент OPPO та керівник науково-дослідницького інституту OPPO.

«Комп’ютерна спільнота IEEE тільки нещодавно впровадила нову програму корпоративного партнерства. І ми раді вітати OPPO як нашого першого корпоративного партнера», — сказала виконавча директорка IEEE Computer Society Меліса Рассел.

OPPO співпрацюватимуть з IEEE у запровадженні стандартів, а також у академічних обмінах. Представники комітетів зі стандартів в рамках IEEE стали авторами багатьох важливих технічних стандартів, як, наприклад, основний стандарт IEEE 802.11 для бездротових мереж. Як провідна світова технологічна компанія OPPO мають однаково широке розуміння як технологій, так і потреб користувачів. OPPO візьмуть участь у роботі декількох комітетів зі стандартизації  IEEE, щоб сприяти формуванню міжнародних технічних стандартів.
 
OPPO планують підсумувати та представити IEEE та світовій інженерній спільноті свої технічні досягнення в галузі штучного інтелекту, комунікаційних технологій та обладнання. В останні роки OPPO постійно збільшують інвестиції в наукові дослідження. До такої роботи залучено групу найкращих вчених галузі.
 
OPPO завжди були на передовій технологічного прогресу. Нещодавно Всесвітня організація інтелектуальної власності (WIPO) оприлюднила рейтинг Договору про патентну кооперацію (РСТ) 2019 року, в якому OPPO входять до першої п’ятірки. OPPO подали понад 3 000 документів, пов’язаних зі стандартами 5G, до 3GPP, однієї з найкращих  міжнародних організацій зі стандартизації.

Наразі OPPO налічують понад 10 000 співробітників у галузі R&D, чотири науково-дослідницьких центри та шість науково-дослідницьких інститутів у всьому світі. Засновник та генеральний директор OPPO Тоні Чен зазначив, що OPPO протягом трьох років інвестуватимуть 50 мільярдів юанів у R&D для просування досліджень в галузі 5G, штучного інтелекту, AR, Big Data та інших галузей, а також для створення базових апаратних технологій та можливостей розробки програмного забезпечення. Завдяки постійним науково-дослідницьким зусиллям та широкій співпраці з галузевими партнерами, OPPO роблять майбутнє ближче для своїх користувачів у всьому світі. Не пропустіть