OPPO розробляє унікальний дизайнерський смартфон-слайдер

В асортименті OPPO незабаром з’явитися унікальний смартфон, який обладнаний гнучким дисплеєм. Пристрій буде виконано у вигляді слайдера з розсувним корпусом. У розробці дизайну бере участь Том Форд, відомий американський дизайнер і кінорежисер, який здобув популярність завдяки роботі в будинку моди Gucci. Опубліковані рендери говорять про те, що смартфон буде виділятися стильним дизайном в коричневих тонах.

Пристрій забезпечений розтягується по вертикалі корпусом. У складеному стані користувачі отримають у своє розпорядження компактний гаджет, в розкладеному – повноцінний смартфон, який нагадує традиційні моноблочні апарати.

Гнучкий екран при закритті смартфона буде ховатися усередині корпусу завдяки спеціальному кріпленню. При цьому новинка зможе зменшуватися в розмірах приблизно у два рази.

Представлені зображення говорять про наявність потрійний основної камери з оптичними елементами, збудованими в ряд по горизонталі. Фронтальна камера не проглядається – є ймовірність, що вона розташується безпосередньо за дисплеєм.

Джерело gsmarena.com
Не пропустіть