OPPO продемонструють нові технологічні досягнення та партнерські проєкти на Всесвітньому мобільному конгресі 2021 року в Шанха

Провідний виробник інтелектуальних пристроїв OPPO повідомив про нововведення, які незабаром презентує на Всесвітньому мобільному конгресі (MWCS) у Шанхаї. Із 23 по 25 лютого OPPO разом із партнерами продемонструють результати нового тестування в 5G просторі, а також футуристичні розробки в галузі зарядних технологій, концепцій смартфонів та інтернету речей (IoT).

Надшвидка зарядка для кожного

OPPO представлять нову технологію бездротової зарядки за допомогою власного новаторського концепт-смартфона OPPO X 2021, а також останні розробки надшвидкої зарядки VOOC. Але найвизначнішою подією стане знайомство з глобальною ініціативою, покликаною забезпечити легку й швидку зарядку пристроїв, що використовуються у всіх сферах повсякденного життя.

Бренд OPPO є лідером у сфері надшвидкої зарядки з 2014 року, коли вперше представив світові свою технологію VOOC. MWCS дає змогу продемонструвати інновації та партнерські проєкти, які розширять екосистему VOOC у майбутньому, щоб завдяки більшій кількості пристроїв охопити більше користувачів, ніж будь-коли.

Неймовірні можливості 5G

Після численних успішних експериментів 2020 року учасники конгресу зможуть побачити демонстрацію швидкісних випробувань OPPO на 5G мм хвилі на стенді China Unicom. 5G мм хвиля підтримуватиме наступне покоління 5G застосунків і вже використана в OPG 5G CPE роутері, який презентуватимуть на MWCS 2021.

5G CPE роутер від OPPO перетворює сигнали 5G на стабільні та неймовірно швидкі Wi-Fi з’єднання. Завдяки підтримці провідних партнерів у галузі, як-от Ericsson, і двом новим антенним рішенням 5G CPE роутер робить високу швидкість з’єднання для розумних будинків майбутнього реальністю. Відвідувачі стенда ОРРО на MWCS 2021 зможуть дізнатися про ці можливості з перших вуст.

Вільям Лю, президент OPPO з глобального маркетингу, сказав: «Для OPPO не існує меж. На Всесвітньому мобільному конгресі 2021 року в Шанхаї ми продемонструємо нашу зарядну технологію наступного покоління та розкажемо, як OPPO розширюють свою зону впливу зі смартфонів на інші галузеві сектори».

Відвідайте стенд N2-E40, щоб отримати додаткову інформацію про  винаходи OPPO.

Не пропустіть