OPPO презентувала революційну 125 Вт Flash Charge, бездротову швидку зарядку 65 Вт AirVOOC та мініатюоний зарядний пристрій 50 Вт SuperVOOC

Компанія OPPO оголосила про офіційний реліз 125 Вт Flash Charge, бездротової зарядки 65 Вт AirVOOC, ультраміні портативного зарядного пристрою 50Вт SuperVOOC, а також міні зарядного пристрою потужністю 110 Вт.

125 Вт Flash Charge знаменує собою найновіший технологічний прорив в галузі швидкої зарядки мобільних телефонів. Завдяки вдосконаленому алгоритму шифрування та чітким регуляторам температури, використання пристрою для швидкої зарядки стає ще більш безпечним та ефективним. Бездротова швидка зарядка 65 Вт AirVOOC дозволяє користувачам заряджати свої гаджети швидше, у порівнювнянні з дротовою зарядкою. Ультраміні зарядний пристрій 50Вт SuperVOOC та міні зарядний пристрій потужністю 110 Вт, які вперше представлені брендом ОРРО, є унікальними новинками технології OPPO VOOC Flash Charge. Бренд є лідером у галузі мініатюризації зарядних пристроїв високої потужності, чого вдалося досягнути завдяки безпрецедентній легкості, тонкості та портативним функціям.

Джефф Чжан, розробник технології OPPO VOOC Flash Charge, відмітив: «Прискорене впровадження 5G по всьому світу, а також зростаюча диверсифікація додатків з високим енергоспоживанням, як-от ігри та перегляд відео, представляють нові виклики для автономної роботи мобільних телефонів та досвіду користування зарядним пристроєм. OPPO лідирує у розвитку швидкої зарядки з моменту запуску VOOC Flash Charge у 2014 році. Ми невпинно розвиваємо свій досвід та переваги у галузях високої потужності, бездротових та ультраміні технологій зарядки для того, щоб забезпечити користувачів безпечним, ефективним, зручним та ультрашвидким досвідом заряджання».

ОРРО 125 Вт Flash Charge: найшвидша зарядка в епоху 5G

ОРРО 125 Вт Flash Charge використовує технологію прямого заряджання, яка здатна зарядити 4000 мАг акумулятор до 41% за 5 хвилин і за 20 хвилин – повністю. Нова технологія сумісна з попередніми протоколами швидкої зарядки SuperVOOC та VOOC, а також підтримує основні протоколи, включаючи 65 Вт та 125 Вт PPS. На сьогодні це найсучасніша технологія швидкої зарядки в галузі.

Розроблений на базі технічного дизайну SuperVOOC, ОРРО 125 Вт Flash Charge зазнав всебічного оновлення архітектури обладнання. Пристрій може підтримувати зарядку до 20Вт 6,25А та має значно покращені властивості потужності, що дозволяє ефективно скорочувати час зарядки та водночас уникати збільшення розміру зарядного пристрою.

Крім того, завдяки технології, що використовується в ОРРО 125 Вт Flash Charge, вдалося посилити функції захисту безпеки в системі. Це стало можливим завдяки 10 додатковим датчикам температури, які відстежують стан пристрою та гарантують максимальну безпеку під час зарядки. До того ж, платформа використовує заходи захисту від перенапруги, Type-C- Type-C шнур, а також 128-бітний алгоритм шифрування для підвищення безпеки під час користування.

ОРРО Flash Charge 65 Вт AirVOOC: лідер серед пристроїв бездротової зарядки

Користувачі прагнуть позбутися незручних кабелів та мати можливість заряджати свої пристрої якомога швидше. Рішення цієї проблеми — провідна технологія на ринку бездротової зарядки: ОРРО Flash Charge 65 Вт AirVOOC.

Бездротова швидка зарядка ОРРО 65 Вт AirVOOC може повністю зарядити 4000 мАг акумулятор за 30 хвилин з найвищою швидкістю. Така технологія має п’ять ступенів захисту на додаток до функції виявлення сторонніх об’єктів. Пристрій також сумісний зі стандартом Qi та надає користувачам надшвидку бездротову зарядку.

Крім того, OPPO представили концептуальний бездротовий зарядний пристрій для бездротової зарядки 65 Вт AirVOOC. Зарядний пристроій вироблено з безшовного скульптурного скла. Це перше застосування подібної технології на ринку побутової електроніки.

Нижня частина зарядного пристрою обладнана напівпровідниковим охолоджувачем для регулювання подачі та виведення тепла, завдяки чому телефон не стає гарячим після та підчас заряджання пристрою. Температура на задній панелі телефону залишається на 2℃ нижчою, ніж температура, що використовується лише для розсіювання тепла вентилятором.

Ці унікальні особливості свідчать про те, що бездротова швидка зарядка ОРРО 65 Вт AirVOOC забезпечує унікальний та безпрецедентний досвід заряджання та невдовзі стане вибором №1 серед користувачів в епоху 5G.

Серія ультраміні зарядних пристроїв високої потужності: міні розмір та супер портативність

Надодачу OPPO презентували найменший та найтонший у світі ультраміні зарядний пристрій 50 Вт SuperVOOC, а також міні зарядний пристрій потужністю 110 Вт із унікальною архітектурою подвійного рівня.

Ультраміні зарядний пристрій ОРРО 50Вт SuperVOOC було зменшено до розміру візитівки: його стінка має товщину лише 1,05 см. Завдяки такому дизайну користувачі можуть легко розмістити зарядний пристрій в кишені сорочки або пальто, що робить його надзвичайно зручним для поїздок та подорожей. Ультраміні зарядний пристрій ОРРО 50 Вт SuperVOOC сумісний з протоколами VOOC, а також підтримує основні протоколи, такі як 27 Вт PD та 50 Вт PPS, і може заряджати різні пристрої, включаючи мобільні телефони та ноутбуки.

Інженери OPPO розробили революційну архітектуру для ультраміні зарядного пристрою ОРРО 50 Вт SuperVOOC і зменшили розмір компонентів, які займають найбільше місця, використовуючи новий топологічний дизайн. В свою чергу це дозволяє досягти мініатюризації зарядних пристроїв високої потужності.

Створений на основі 50 Вт SuperVOOC, міні зарядний пристрій OPPO 110 Вт Flash Charge кидає виклик розміру та ефективності адаптерів високої потужності. Крім використання інноваційної архітектури подвійного рівня для досягнення високої ефективності перетворення електроенергії та регулювання підвищення температури, міні зарядний пристрій OPPO 110 Вт Flash Charge побудований на поєднанні компактних конструкцій, що зменшує його розмір до 35,76 см³ — розміру, що є аналогічним звичайному зарядному пристрою на 18Вт.

В епоху інтелектуального зв’язку, серія ультраміні зарядних пристроїв високої потужності від OPPO забезпечить надшвидке заряджання у будь-якому місці та в будь-який час. Charge-and-go нарешті стало реальністю разом з єдиним зарядним пристроєм, який може живити будь-які гаджети.

Станом на червень 2020 року OPPO подали заявку на понад 2800 патентів в галузі швидкої зарядки. Моделі смартфонів в яких впроваджена технологія Flash Charge VOOC, забезпечили досвід надшвидкої зарядки понад 157 мільйонам користувачів у всьому світі. З ростом попиту на мобільну швидку зарядку в епоху інтелектуального зв’язку OPPO будуть продовжувати вдосконалювати та модернізувати Flash Charge VOOC платформу, а також розроблятимуть провідні технології в галузі для забезпечення швидкої зарядки, що підходить для всіх сценаріїв використання та використовується у всьому світі.

Не пропустіть