OPPO презентувала ColorOS 11 з широкими можливостями кастомізації

Сьогодні провідний світовий виробник смарт-пристроїв OPPO провів глобальну онлайн-презентацію своєї оновленої оболонки ColorOS 11. Відтак, OPPO увійшли в історію як одні з перших OEM-виробників, які використали останнє оновлення Android 11. Керуючись концепцією Make Life Flow (Керуй життям плавно) ColorOS 11 підтримує популярні стандартні функції Android, а також надає широкі можливості UI-кастомізації користувачам OPPO. Лонч ColorOS 11 відбувся одразу після публічної презентації Android 11 від Google, що свідчить про тісну співпрацю між двома компаніями.

Новий рівень UI-налаштування для розкриття вашої індивідуальності

ColorOS 11 пропонує безпрецедентний рівень налаштування інтерфейсу, щоб користувачі могли персоналізувати свій досвід, створювати власні заставки Always-On Display, шпалери, шрифти, іконки та мелодії дзвінка. Це оновлення також покращує темний режим стандартного Android завдяки трьом колірним схемам і рівням контрастності. Окрім того, нова версія OPPO Relax 2.0 дозволяє користувачам створювати свої власні мікси білого шуму, а також пропонує захоплюючу колекцію звуків міст з усього світу.

«Орієнтація нової ColorOS 11 на UI-кастомізацію базується на бажанні клієнта отримати більш персоналізований і унікальний досвід роботи зі смартфоном, — каже Лінн Ні, керівник проєкту OPPO ColorOS Design. — Команда ColorOS прислухалася до відгуків користувачів для кращого UI-налаштування, пропонуючи більш персоналізований інтерфейс, що включає широкий спектр функцій. Таким чином ми надаємо користувачам достатньо місця, щоб продемонструвати свою індивідуальність та ефективно керувати своїми смартфонами».

Ефективність вище, ніж будь-коли 

ColorOS 11 оснащена новими унікальними функціями, які підвищують ефективність роботи і життя. Серед них — Three-Finger Translate (трипальцевий перекладач) на базі Google Lens — перша функція, створена завдяки співпраці OPPO і Google. Перекладач захоплює і переводить текст за допомогою простого знімка екрана, зробленого трьома пальцями.

Flexdrop — ще одна нова функція, яка забезпечує просте та інтуїтивно зрозуміле рішення для багатозадачності. Користувачі можуть дивитися відео і читати текст одночасно, що особливо оцінять геймери і любителі відео. Користувачі можуть навіть перемикатися між різними пристроями у системі розумного будинку, керуючи ними через нове меню управління пристроями без необхідності завантаження додаткових застосунків.

Щоб максимізувати можливості акумулятора, новий режим збереження заряду Super Power Saving Mode дозволяє користувачам вибирати шість найважливіших додатків для роботи в умовах низького заряду. Тим часом, Battery Guard запобігає пошкодженню акумулятора через надмірну зарядку при нестабільній напрузі живлення, вивчаючи звички користувача. Вночі технологія Battery Guard інтелектуально зупиняє заряджання, як тільки воно досягає 80%, а до того часу, як користувач прокидається, програма відновлює процес для досягнення повної зарядки.

Безпрецедентні можливості, щоб «керувати життям плавно» 

Хоча висока частота кадрів вважається прогресом у галузі, в результаті у телефонів часто виникають помилки та затримки. Щоб уникнути цього, ColorOS 11 має UI First 2.0, який поєднує в собі запатентований OPPO двигун з Quantum Animation (квантовою анімацією) для  зменшення затримок та лагів. Це прискорює RAM на 45%, покращуючи швидкість відгуку на 32% і частоту кадрів на 17%.

Ще одне корисне нововведення — це AI-функція попереднього завантаження додатків. Вона вивчає поведінку користувача та додатки, які він використовує найчастіше, та скорочує час їх завантаження. SuperTouch також інтелектуально ідентифікує, в яких умовах юзер користується смартфоном, і відповідно оптимізує швидкість відгуку на дотики, покращуючи плавність роботи системи.

Підвищена увага до безпеки та конфіденційності користувачів

ColorOS 11 включає в себе нещодавно додані параметри конфіденційності Android 11, створюючи ряд додаткових функцій захисту конфіденційності та безпеки даних. Private System створює окрему систему, де друга версія програм і даних працює незалежно від оригіналу і доступна лише за допомогою окремого сканування відбитків пальців або пароля.

Новий ярлик для блокування додатків App Lock дозволяє користувачам блокувати програми за допомогою пароля, відбитка пальця або сканеру обличчя. Система дозволів також була покращена. Цього вдалося досягти завдяки тимчасовим дозволам, які  скидають доступ до камери, мікрофона і геолокації, коли додатком не користуються. При автоматичному скиданні дозволів у додатку використовуються дозволи за замовчуванням, якщо вони не використовувалися довгий час. Щоб запобігти доступу шкідливих додатків до даних інших застосунків, сховище обмежує доступ до пам’яті телефону, запитуючи дозвіл користувача.

Найшвидше та найбільш розширене оновлення в історії ColorOS

Поточна бета-версія ColorOS 11 пропонує технічно підкованим користувачам протестити нові функції та поділитися враженнями. Офіційна ж версія з’явиться у найближчі тижні. ColorOS 11 буде випускатися поетапно для різних смартфонів — починаючи з серій Find X2 і Reno3. Оновлення повноцінною версією охоплюватиме понад 28 моделей телефонів, включаючи серії Find, Reno, F, K та A.

C:\Users\yulia.kravchuk\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Outlook\QCEASN4H\1200 3.jpg

Не пропустіть