OPPO представила гідного конкурента для Xiaomi Mi Band 5

Китайський виробник OPPO анонсував новий спортивний браслет на глобальному ринку. Носимий гаджет називається OPPO Band Style. Раніше модель продавалася тільки в Китаї, а зараз починає виходити на міжнародну арену.

Новинка обладнана 1,1-дюймовим дисплеєм. Він побудований на базі активної матриці на органічних світлодіодах. Капсула з електронікою отримала захист 5 ATM. Це означає, що з пристроєм можна плавати і приймати душ. Незважаючи на захист від води, пірнати з браслетом компанія не рекомендує.

OPPO Band Style підтримує 12 спортивних режимів. Всі основні функції спортивного трекера теж на місці. Зокрема, модель може визначати рівень кисню в крові і підраховувати частоту серцевих скорочень.

Час автономної роботи складає до 12 днів. За це відповідає вбудований акумулятор ємністю 100 мАг. Пристрій можна підключати до смартфонів і планшетів на базі операційної системи Android, починаючи з версії v6.0. Підтримки iOS поки немає, але вона з’явиться в майбутньому.

Вартість OPPO Band Style склала 40 доларів. Версія для глобального ринку на відміну від китайської не підтримує NFC. Старт продажів запланований на 23 березня нинішнього року.

Джерело prostomob.com
Не пропустіть