OPPO одними з перших випустять 5G-флагман на базі мобільної платформи Qualcomm Snapdragon 888

Сьогодні під час щорічного Qualcomm Snapdragon Tech Summit стало відомо, що презентацію смартфонів нової ОРРО Find X серії заплановано на перший квартал 2021 року. Це одна з перших 5G-серій, що працюватиме на мобільній платформі Qualcomm® Snapdragon 888. Крім того, OPPO продовжать співпрацювати з Qualcomm Technologies й іншими провідними технологічними партнерами по всьому світові, щоб пришвидшити глобальне розгортання 5G-мережі та вдосконалити досвід роботи з 5G-технологіями.

«OPPO та Qualcomm Technologies уже давно підтримують тісні стосунки. Ми маємо однакове бачення максимально якісного мобільного досвіду, — сказав Ален Ву, віцепрезидент OPPO та президент із глобальних продажів. — Якщо протягом останніх кількох років усі зусилля було спрямовано на те, щоб втілити 5G в життя, то тепер ми прагнемо якомога краще реалізовувати величезний потенціал 5G. Остання розробка Qualcomm Technologies, мобільна 5G-платформа Snapdragon 888, допомагає вдосконалити 5G-технології, зображення та AI-функції. Ми раді бути одними з перших, хто випустить флагманський смартфон на базі Snapdragon 888 у першому кварталі 2021 року. І впевнені, що нова ОРРО Find X серія забезпечить надзвичайний всебічний досвід користувачам в усьому світі».

Нова флагманська Find X серія, оснащена мобільною 5G-платформою Snapdragon 888, забезпечуватиме найвищі експлуатаційні характеристики.

Завдяки техпроцесу 5-нм і 5G-модем-RF-системі Qualcomm® Snapdragon™ X60 5G провідна мобільна 5G-платформа Snapdragon 888 пропонує кращу загальну продуктивність і забезпечує подальше вдосконалення 5G, обробки зображень, AI й ігрового досвіду на флагманських 5G-пристроях OPPO Find X серії. Крім того, нова флагманська лінійка розширить можливості дисплея та камери завдяки першій 10-бітній повнопрофільній системі керування кольорами — продукту ОРРО на базі Android, нещодавно презентованому на OPPO INNO DAY 2020. Усі ці функції роблять гаджети нової Find X серії одними з найбільш очікуваних 5G-флагманів 2021 року.

OPPO завжди прагнули бути піонером у сфері розвитку 5G-технологій. За роки своєї діяльності компанія випустила безліч продуктів на базі мобільних 5G-платформ Snapdragon. Наприклад, OPPO Reno 5G зі Snapdragon 855 був першим 5G-смартфоном, який вийшов на ринок Європи в травні 2019 року. У червні того ж року OPPO разом із Qualcomm Technologies і Ericsson вибороли нагороду «Найкращий розвиток мережі 5G в Європі» завдяки 5G-гаджетам серії Reno. Цьогоріч компанія запустила 5G-підтримку серій Find X2 та Reno3/Reno4 — усі вони працюють на мобільній платформі Snapdragon. До того ж OPPO та Qualcomm Technologies розширили співпрацю, додавши до сфери своїх інтересів 5G-CPE-роутер і смарт-годинники та запропонувавши широкий асортимент смарт-пристроїв на базі Snapdragon.

Розвиваючи концепцію «Технології для людства, доброта для всього світу», OPPO об’єднують зусилля з Qualcomm Technologies для вивчення майбутніх можливостей 5G.

Спільна робота OPPO та Qualcomm Technologies у сфері 5G виходить за межі створення нових продуктів. Щоб прискорити комерціалізацію 5G на світових ринках, OPPO та Qualcomm Technologies неодноразово працювали над програмами тестування 5G з основними мережевими глобальними операторами. Наприклад, у грудні 2019 року OPPO разом з Ericsson, Qualcomm Technologies, Swisscom і Telstra здійснили перший у цій галузі дзвінок даних DSS (Dynamic Spectrum Sharing). А в липні минулого року компанія разом з Qualcomm Technologies, Ericsson і Vodafone сприяла розгортанню першої автономної мережі 5G (SA) у Великобританії.

Сьогодні OPPO співпрацюють більше ніж із 70 основними операторами мобільної мережі у всьому світі, і понад 40 із них приєдналися до бренду для надання 5G-послуг. Ці спільні ініціативи спричинили значний розвиток бізнесу на регіональних ринках, зокрема в Європі, Японії та Латинській Америці. Успіх у регіональному розгортанні 5G був би неможливий без допомоги провідних технологічних компаній на кшталт Qualcomm Technologies.

OPPO й надалі дотримуватимуться концепції «Технології для людства, доброта для всього світу» та підтримуватимуть відкриту співпрацю з партнерами задля спільного блага. Поєднуючи зусилля з провідними компаніями, як-от Qualcomm Technologies, OPPO прагнуть надати більше цінностей і можливостей, пов’язаних із розгортанням 5G, і забезпечити користувачів в усьому світі технологічними інноваціями в епоху інтернету досвіду (Internet of Experience).

Не пропустіть