OPPO об’єднуються з Китайською Асоціацією аудіоіндустрії та провідними аудіокорпораціями задля створення AQS — Товариства якості звуку 

OPPO оголосили про початок співпраці з Китайською Асоціацією аудіоіндустрії та провідними аудіокорпораціями задля створення Audio Quality Society (AQS) — Товариства якості звуку. Така співпраця є частиною невпинних зусиль OPPO з удосконалення звуку для користувачів в епоху 5G.

AQS об’єднуватиме постачальників пристроїв і компанії вище та нижче за ланцюгом постачання гарнітур. Сюди також входитимуть виробники аудіочіпів та професійні установи з тестингу. До складу інавгураційної ради AQS увійшли (в алфавітному порядку): Bestechnic, Китайський інститут стандартизації електроніки (CESI), Edifier, HiBy, HiVi, HIFIMAN, Knowles, MediaTek, Savitech, Xiaomi та vivo. OPPO, як одні з засновників та основних постачальників технологій в AQS, будуть постійним членом правління.

Протягом останніх кількох років в галузі аудіо спостерігалася невідповідність між стандартами передачі звуку через Bluetooth та форматами аудіокодеків. Це призвело до певного порушення якості передачі звуку, негативні наслідки якого одразу відчули на собі користувачі. Стандарти AQS спрямовані на усунення бар’єрів, які створюють кодеки бездротової передачі звуку та апаратне забезпечення. Отже, вони забезпечують сумісність та взаємодію навушників, аудіообладнання та смартфонів. Ініціатори AQS очікують, що нові стандарти покращать якість звуку гаджетів та забезпечать користувачам кращі враження від прослуховування. 

Лю Цзя, керівник аудіобізнесу OPPO, зазначає, що OPPO заклали міцний фундамент для створення якісної аудіопродукції завдяки своїм MP3-програвачам та DVD-програвачам з високою чіткістю. За чудову якість звуку вони були відзначені численними галузевими нагородами та потрапили до багатьох світових рейтингів. 

«Ми сподіваємось, що завдяки AQS зможемо створити платформу для спілкування та співпраці між учасниками ринку. Разом з нашими партнерами ми будемо розробляти та просувати точніші стандарти тестування та перевірки. Крім того, ми сприятимемо інноваційному розвитку екосистеми в галузі аудіо високої чіткості», — зазначає Лю Цзя. 

Технічні стандарти націлені забезпечити користувачів високою чіткістю та професійною якістю звуку, тому AQS зосередяться на шести основних сферах. Так, стандарт електроакустичного зв’язку, який пройшов 13 видів випробувань, забезпечить якість голосових дзвінків завдяки дійсно бездротовим стереофонічним навушникам (TWS). Стандарт музичного звукового ефекту підтримуватиме LHDC (аудіокодек із низькою затримкою звуку високої чіткості), а також точну конфігурацію суб’єктивної та об’єктивної оцінки аудіо для забезпечення найкращого звуку. Крім того, технічні стандарти AQS встановлюватимуть жорсткіші вимоги щодо зменшення шуму навколишнього середовища та продуктивності з’єднання Bluetooth, які дозволять користувачам насолоджуватися якісним та чітким звуком без збільшення гучності при передачі з низькою затримкою.

Обмірковують в AQS і забезпечення якіснішого прослуховування музики. Нещодавно розроблений UI-інтерактивний тест покликаний віднайти найбільш інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для кінцевих користувачів та встановити просту взаємодію між людиною та комп’ютером. 

Зважаючи на три найрозповсюдженіші сценарії використання музики, дзвінків та голосового управління, система тестування енергоспоживання забезпечить надійність та просту взаємодію з користувачем у навушниках TWS. Технічні стандарти AQS покликані забезпечити надійність на всіх етапах процесу: від отримання та обробки сигналу до декодування звуку та відтворення його через динамік. Результатом запровадження цих стандартів стане занурюючий високоякісний звук, доступний одразу на кількох пристроях, що забезпечить плавніше використання мобільних мультимедіа в епоху 5G.

Протягом багатьох років OPPO прагнуть досконало зрозуміти потреби і прагнення споживачів, вивчаючи їх за допомогою своїх новаторських продуктів та послуг. Використовуючи свій великий досвід в акустичних технологіях, OPPO зроблять свій внесок в розробку технічних стандартів AQS у трьох основних галузях: кодек Bluetooth, електроакустичний зв’язок та музичні звукові ефекти. Це допоможе поліпшити сумісність навушників із смартфонами та сумісність між іншими аудіопристроями, а також допоможе оптимізувати взаємодію людини з комп’ютером. Ґрунтуючись на наявних даних, OPPO очікують, що нове покоління їхніх смартфонів та аудіопродукції середнього і високого сегмента буде повністю адаптоване до стандартів AQS уже в найближчому майбутньому.

Не пропустіть