Операційна система Huawei MatePad отримає фішку від MacOS

Компанія Huawei готується до презентації свого першого планшетного комп’ютера MatePad Pro 2021, і про нього з’являються все нові й нові дані. Згідно з останньою інформацією, планшет повинен отримати операційну систему HarmonyOS замість стандартного Android, і саме він, а не Huawei P50, стане першим девайсом з цією операційною системою.

У Мережі з’явилися витоки інсайдерських даних, у яких фігурує зображення робочого стола Huawei MatePad Pro 2021, на якому можна побачити панель швидкого доступу до додатків знизу дисплея, яка нагадує Dock з MacOS. Згідно з даними, розміщення цієї панелі буде також можливим з розділенням на дві частини, з правого та лівого країв дисплея.

Це досить очікувано, оскільки зразу було зрозуміло, що у операційної системи будуть свої особливості, які будуть відрізняти девайс, на якому вона встановлена, від аналогічних девайсів на Android. Нагадаємо, що Huawei MatePad Pro 2021 вже сертифікується сертифікаційний агентством TENAA, офіційна презентація якого готується вже у травні. Девайс повинен отримати флагманський чіпсет Kirin 9000 та дисплей з опціональною діагоналлю 12.2 або 12.6 дюйма.

Не пропустіть