Оператори зв’язку назвали реальну швидкість роботи 5G-інтернету

У порівнянні з мобільними мережами четвертого покоління базові станції 5G обіцяють значний приріст швидкості з’єднання — виробникам електроніки вдалося домогтися 4,3 Гбіт/с. Однак за межами тестової лабораторії показник виявився іншим.

Південна Корея була першою країною, яка почала комерціалізацію 5G в квітні минулого року — тоді в країні хизувалися низькою затримкою і швидкою передачею даних, але абоненти 5G скаржилися на більш низьку, ніж очікувалося, швидкість мережі і нестабільне з’єднання.

Середня швидкість завантаження в мережах 5G, якими керують три оператора зв’язку в країні — SK Telecom Co., KT Corp. і LG Uplus Corp., — склала 656,6 Мбіт/с, що всього в чотири рази швидше, ніж середній показник 4G. Згідно зі звітом Міністерства ІКТ, швидкість LTE становить 158,5 Мбіт/с. KT і LG Uplus заявили, що їх швидкість передачі даних в мережі 5G в 20 разів вища, ніж в мережі 4G LTE.

Уряд провів вимірювання в 11000 багатолюдних місцях, таких як універмаги, бібліотеки, університети, парки розваг, лікарні, виставкові центри, метро і термінали.

У серпні 2020 року загальна площа покриття, яку забезпечують три найбільші оператори Південної Кореї, в столиці країни становить 425,5 квадратних кілометра. При цьому площа всього міста оцінюється в 605,2 квадратних кілометра. До 2026 року уряд планує збільшити смугу пропускання з 2640 МГц до 2680 МГц, забезпечивши абонентам більш стабільне підключення.

Джерело zdnet
Не пропустіть