OnePlus придумала, як обертати камеру на тильній стороні

Компанія отримала патент на основну камеру, що обертається.

Уявіть: на задньому боці смартфона встановили одиночну камеру, яка здатна обертатися. Тобто, при необхідності модуль можна повернути вертикальною або горизонтальною віссю на 180 градусів, дозволяючи знімати під різними ракурсами. Користувачеві не потрібно буде маневрувати своїм смартфоном, щоб знайти потрібний нахил, достатньо лише повернути модуль камери.

Сам патент був поданий у Китаї наприкінці 2020 року та був виявлений виданням LetsGoDigital. Він отримав назву «Модуль камери та електронне обладнання». Для повороту камери використовується магніт і при зйомці у звичайному режимі механізм повинен проявити себе як покращена система стабілізації зображення. Її принцип може нагадувати технологію оптичної стабілізації зображення зі зсувом матриці, яка використовується у нових iPhone.

На цей час немає ясності, чи планує OnePlus втілити в життя свій задум, чи йому судилося, як і більшості патентів залишитися лише ідеєю на папері. Навіть якщо компанія наважиться реалізувати задумане, це станеться нескоро.Не пропустіть