OnePlus 9 Pro перевершив у автономності iPhone 12 Pro та Samsung Galaxy S21 Ultra

Недавно презентований OnePlus 9 Pro не вийшов найкращим камерофоном, хоча, можливо, ситуація буде виправлена з подальшими оновленнями. Нагадаємо, що компанія OnePlus випустила OnePlus 9 Pro у колаборації з Hasselblad, і акцентувала увагу саме на тому, що він буде дуже хорошим рішенням з точки зору можливостей в плані зйомки.

Зараз видання PhoneArena протестувало рівень автономної роботи OnePlus 9 та OnePlus 9 Pro, порівнявши результати цих моделей з результатами інших актуальних флагманських смартфонів. Враховуючи, що методика тестування давно не мінялася, на сайті Phonearena для порівняння можна додати й інші смартфони.

Як можна побачити, при порівнянні з Samsung Galaxy S21 Ultra, Samsung Galaxy S21+, а також флагманськими iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max флагмани від OnePlus демонструють себе у більшості випадків з найкращої сторони. В плані браузингу, щоправда, моделі показують себе не найкраще, зате перші в іграх та перегляді відео на YouTube.

Що цікаво, у новинок однаковий результат, при тому, що у старшої версії більший дисплей з більшою роздільною здатністю. Крім цього, слід згадати про те, що девайси також найкращі в плані зарядки – на повну зарядку йде лише 30 хвилин, тоді як у Samsung Galaxy S21 Ultra на це йде 68 хвилин, а у iPhone 12 Pro Max процес займає майже дві години.


Не пропустіть